Zdecydowanie lepsze wyniki

Zdecydowanie lepsze wyniki zanotowała Olimpia w młodszych kategoriach wiekowych. Perspektywa rozwoju unihokeja w Łochowie jest więc optymistyczna. Regularnie trenuje ok. 80 chłopców w różnych kategoriach wiekowych, osiągają oni bardzo dobre wyniki w rywalizacji ze swoimi rówieśnikami z całej Polski, a dalsze zapewne są kwestią czasu.

Warto dodać, że czterech zawodników: Kacper Skura, Paweł Chrupek, Piotr Kaniuk i Sebastian Gąsiorek otrzymało powołania do szerokiej kadry U-19 przygotowującej się na Mistrzostwa Świata, które w maju 2019 r. odbędą się w Kanadzie.

 

Obrona tytułu Mistrz Polski Młodzików, brązowy medal juniorów starszych, triumf juniorów młodszych i młodzików w Ogólnopolskim Turnieju Nolet Cup oraz złoty medal Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej to bez wątpienia olbrzymi sukces całego klubu; zawodników którzy przez cały rok ciężko pracowali; rodziców i kibiców, którzy wspierali nas w dobrych i złych chwilach oraz GMINY ŁOCHÓW I POWIATU WĘGROWSKIEMU, bez których wsparcia finansowego rozwój unihokeja w Łochowie byłby nie możliwy.

Rok 2017 przyniósł również zmiany organizacyjne. 28 lutego 2017 r. Stowarzyszenie Rodziców i Nauczycieli na Rzecz Pomocy Szkołom "Olimpia" zmieniło nazwę na STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY OLIMPIA ŁOCHÓW. Wszystkie dane adresowe, KRS, NIP, REGON, nr konta pozostają bez zmian.

Realizacja wskazanych wyżej zadań wymaga znacznych środków finansowych. Dlatego też zwracamy się z apelem do ludzi dobrej woli o wparcie naszej działalności poprzez przekazanie 1% na rzecz Stowarzyszenia lub nawiązania innej współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

               Janusz Sternicki

 
Michal Krupa