… i po Balu

XIV Bal Charytatywny CARITAS za nami. Tradycyjnie w ostatnią sobotę karnawału Łochów bawił się dobroczynnie, gdyż całkowity dochód z balu,  a wyniósł on w tym roku 22.488 zł. Wpłynął na konto Łochowskiego o/Caritas.

Ofiarność uczestników w liczbie ponad 180 osób była w tym roku wyjątkowa. Za co składam im wielkie dzięki, nie w swoim imieniu lecz w imieniu tych wszystkich, którym dzięki tym pieniądzom będziemy mogli pomagać w myśl słów „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili

(Mt 25,40). Jednak by ta ofiarność mogła się zmaterializować potrzebne było zaangażowanie bardzo wielu osób. Swymi talentami służyli dekoratorzy, muzycy, plastycy, kucharki, młodzież szkolna. Wsparcia rzeczowego udzielili jak zawsze łochowscy przedsiębiorcy. Bal swą obecnością uhonorowali; kapłani na czele z Księdzem Proboszczem Romanem Kowerdziejem oraz Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski z małżonką.

Tak jak zwykle część dochodu tj. 4.000 zł przeznaczonych jest na dofinansowanie Bezalkoholowego Pikniku Rodzinnego ANIOŁY W ŁOCHOWIE. Tegoroczna edycja odbędzie się 17 czerwca, a gwiazdą muzyczną będzie topowy zespół muzyki chrześcijańskiej New Life'm. Zapraszamy już dziś.

Bóg zapłać.

Marek Górniaczyk – Prezes o/Caritas Łochów

 
Michal Krupa