Dzień Kobiet - koncertowo

8 marca 2018 roku o godzinie 18.00 w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Kobiet - koncert Justyny Jary i zespołu PompaDur pt. „Ach nie odchodź ode mnie”. Artystka znana jest z popularnego programu muzycznego TV Polsat „Must Be the Music. Tylko muzyka”, gdzie zebrała nad wyraz pozytywne recenzje. Ponadto występowała na prestiżowych scenach m.in. w Nowym Jorku, Moskwie, Berlinie, Warszawie i Krakowie. Podejmuje współpracę z szerokim gronem artystów w Polsce i za granicą. Prowadzi działalność edukacyjną, autorskie warsztaty wokalne Uwolnij Głos (edycje m.in. w Lizbonie, Londynie, Madrycie).

Towarzyszący wokalistce zespół PompaDur występował już na wielu scenach festiwalowych, klubowych oraz w wielu ośrodkach kultury. Nastrojowy koncert był pełen retro szlagierów w stylowych aranżacjach żeńskiej - Justyny Jary i męskiej – Roberta Lipki. Wspaniałymi głosami wyśpiewane zostały walczyki, tanga o miłości i apaszach…

Organizatorami koncertowego wieczoru byli Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski oraz Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie. Wśród publiczności nie zabrakło oczywiście męskiego grona, które w przerwie koncertu złożyło życzenia paniom, wręczając czerwone tulipany. Dla wszystkich przybyłych czekał słodki poczęstunek.Po wspólnych śpiewach i gromkich brawach, wnioskować należy, że 8 marca w MiGOK-u trafił w gusta przybyłych. Warto wyróżnić osoby, które zaoferowały swoją pomoc w tym dniu - podziękowania słuchaczkom Łochowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku paniom Teresie Kowalczyk, Krystynie Zieniewskiej oraz Danucie Grabowskiej.

Zespół  MiGOK Łochów

 
Michal Krupa