Unihokejowe nowości!

Październik był czasem zmian. Zmienili się radni, burmistrzowie, prezydenci, pora roku. Nie zmienia się jedno - Olimpia Łochów znów walczy o medal w Ekstralidze Mężczyzn. Czasem można odnieść wrażenie, że nasze kolejne mecze to rutyna, to samo, a artykuły do siebie podobne. Dla nas jednak to ważne kroki, cele do których dążymy i nowe wyzwania, których ciągle nam mało!

Szanując prasę papierową, a w szczególności „Gazetę Łochowską” chciałbym wszystkich czytelników zaprosić na facebook

, by odwiedzić klubową stronę Olimpii Łochów. To tam po ostatnim meczu zamieściliśmy film, w którym Kacper Skura zdobył fantastyczną bramkę. Myślę, że dziewięciu na dziesięciu polskich zawodników nie trafiłoby w piłeczkę, a jednak „Ziutkowi” się udało. To są właśnie te kolejne kroki, o których od wielu miesięcy staram się Państwu mówić. Satysfakcja z tego, że treningi nie idą na marne, a wielu chłopakom chce się przyjeżdżać z Warszawy, by przez dwie godziny pobiegać za piłeczką z kijem w ręku. Mimo, iż większość z nas ma studia, pracę, rodzinę (mamy w drużynie trzech szczęśliwych mężów!) to nie odpuszczamy i ambitnie podchodzimy do kolejnych meczów! Efektem tego jest ostatni wygrany dwumecz z ULKS Józefiną. 16:5 i 11:3 świadczą o naszej ogromnej przewadze. Najważniejsze, że potrafimy wyciągać wnioski z własnych błędów i nie tracimy bezsensownych bramek. Czy sukces przyjdzie, czy nie - będziemy rzetelnie, na bieżąco informować!

Tytułowe „nowości” to właśnie kolejne treningi i mecze. Rutyna, która sprawia, że z każdym tygodniem podnosimy swój poziom sportowy. Nasza codzienność bez której nie potrafimy żyć - unihokej!

Karol Miszczuk

 
Michal Krupa