Szlachetna Paczka w Łochowie

Udało nam się skompletować Drużynę Wolontariuszy Szlachetnej Paczki w Łochowie (jest nas w sumie 9 osób). Teraz mamy jeszcze większe wyzwanie. Wolontariusze są już po szkoleniach i ruszają w odwiedziny do potrzebujących rodzin aby zbadać jaka jest sytuacja życiowa tych ludzi i poznać ich potrzeby.

Pragnę przypomnieć, że Szlachetna Paczka pomaga takim osobom, co do których ma nadzieję, że paczka będzie dla nich impulsem do zmiany. Pomaga tym rodzinom, które chcą wziąć odpowiedzialność za swoje życie. NIE POMAGA OSOBOM ROSZCZENIOWYM, które chcą utrzymywać się ze swojej biedy.

 

Już w nocy z 15 na 16 listopada rusza baza rodzin (opisów przygotowanych przez Wolontariuszy), w której można wybrać potrzebującą rodzinę i przygotować dla niej paczkę, która trafi do rodziny przed Świętami Bożego Narodzenia (7-8 grudnia)

Po 15 listopada wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i wybierz rodzinę z rejonu ŁOCHÓW

Wielu może więcej - zbierz swoją rodzinę, znajomych, współpracowników, kolegów i koleżanki ze szkoły, znajomych ze studiów lub każdą inną grupę ludzi i razem przygotujcie Paczkę. Wspólnymi siłami uda się zdziałać więcej i spełnić przyziemne marzenia rodzin dotkniętych biedą.

Gotową Paczkę należy dostarczyć do magazynu w swojej okolicy. 

Wolontariusze przygotują dla Was relację z dostarczenia Paczki rodzinie! Łzy wzruszenia i radość to najpiękniejsze podziękowanie za Waszą pomoc. 

Podaruj potrzebującym radość, nadzieję i realną pomoc na święta.

Przygotuj Paczkę dla wybranej przez Ciebie rodziny potrzebującej – zostań darczyńcą!

 

Liderka rejonu Łochów - Małgorzata Krzemińska (Niegowska)

 
Michal Krupa